درباره ما

نفيس بودن،انتخاب ماست

همگام با تحولات تکنولوژی در دنيا محصولات نيز تغيير می يابند. محصولات جديد ارزشمندتر و دوستدار محيط زيست گشته اند. با اين تفکر و شعار ” تخريب جنگل خير، احياء جنگل آری” موسسين صنايع کارتن پلاست نفيس در سال 1381 تصميم گرفتند مجموعه ای را ايجاد نمايند كه توليداتش جایگزینی مناسب برای کارتن های  کاغذی باشد که طی سالهای متمادی نقش اصلی را در صنعت بسته بندی دنیا ایفا کرده است. کارتن پلاست که متشکل از مواد اولیه پتروشیمی داخلی بر پایه پلی پروپیلن می باشد، 100% قابل بازیافت بوده و با ويژگی های برتر نسبت به کارتن های سنتی نه تنها مطلوب نیازهای جدید بازار است بلکه از تخریب محیط زیست و قطع درختان بیشتر جلوگیری می کند.

خوشبختانه اين تفکر و شعار به بار نشست و محصولات كارخانه کارتن پلاست نفيس از سال 1383 با اخذ پروانه بهره برداری از سازمان صنايع به ظرفيت 10000 تن محصول در سال به بازار عرضه شد.
با توجه به نياز هاي بازار مصرف اين كارخانه در سال 1392 با توسعه خطوط جديد توليدي با بالاترين تكنولوژي روز و افزايش ظرفيت توليدبه ميزان 15000 تن در سال بزرگترين واحد توليدي كارتن پلاست در ايران و خاورميانه گرديد.
کارخانه کارتن پلاست نفيس مشتمل بر بخش های توليد ورق كارتن پلاست ، واحد چاپ سيلك ،واحد دايکات ، واحد جوش، چسب و منگنه ، واحد بازيافت ، آزمايشگاه کنترل کيفيت مجهز به بهترين تجهيزات اندازه گيري و واحد تحقيق و توسعه در شهر صنعتی رشت تاسيس شده است.

ماشين آلات کارخانه با استفاده از آخرين فن آوریهاي روز دنيا شامل: دستگاه های اكسترودر اروپایی توليد ورق كارتن پلاست ، چاپ سيلک اسکرين چهاررنگ ،دورنگ و تک رنگ و همچنين دستگاه های دايکات تمام اتوماتيک و نيمه اتوماتيک می باشد.
واحد طراحی و گرافيک شرکت در محل دفتر مرکزی تهران مجهز به دستگاه های چاپ ديجيتال و برش ديجيتال می باشد که قادر است در کمترين زمان ممکن و به بهترين نحو نيازهای نمونه سازي مشتريان محترم را تامين نمايد.
اميدواريم که با ترويج كارتن پلاست در صنعت بسته بندي رو به رشد کشورمان، نه تنها ارزش افزوده بیشتر برای منابع نفتی و پتروشیمی به ارمغان بیاوریم بلکه ديگر شاهد قطع درختان و تخريب محيط زيست صرفا به لحاظ استفاده و ساخت وسائلی که جايگزين مطلوبتری دارند نباشيم.

کارتن پلاست نفیس برای سهولت خرید مشتریان، صفحه خرید اینترنتی کارتن پلاست را راه اندازی کرده است.برای اطلاع بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید.

https://nafisco.ir/fa/shop